Informace o nás

Sean team píše svou historii od jarní sezóny roku 2009. Tým vznikl jako vzpomínka na Lukáše Průšu, bráchu kapitána a zároveň zakladatele Sean teamu Aleše, který zahynul v září roku 2008 při nehodě na motorce. Sean byla právě jeho přezdívka a Sean team, který založil a vedl, hokejový tým hrající rekreační soutěž na Humpolecku.

Dalšími zakladajícími členy byli Vojta, Ondra a Dana, kteří spolu s Alešem přestoupili do Sean teamu z Kříženečku (https://krizenecek.webnode.cz/), kde předtím hráli. Dále to pak byl kočkovitej Tomáš do brány, Šmigi, Kráťa, Tomáš „Brambořík“ Záboj., Szabič a dvojice Rájek a Pavel z Červené Řečice. 

Během první sezóny se ale někteří hráči zranili a Řečičáci si nemohli dovolit jezdit 200 kiláků a tak byli přijati další členové a to Chmelda do brány (Tomáš se pak posunul do obrany) a zatím posledním přírůstkem byli Karlos a Martin 

Drtivá většina hráčů Sean teamu hraje zároveň i velký fotbal a to za tým SK Třeboradice B (https://www.sktreboradice.cz), který hraje pražskou 2.třídu skupinu B (jaro 2009). Vyjímkou jsou jen Řečičáci Pavel a Rájek a pak Vojta (Řepy B), Martin (Svornost Brázdim B) a Dana, ale ta za Třebo B před pár lety taky hrála.